Qera, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga 5 Maji, 400 euro/muaj
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, 5 Maji, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga 5 Maji Pike Referimi: Emerald Store
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me siperfaqe 50m² qe gjendet në katin e 2 të një vile private. Hyrja eshte e mire mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Mars, 2024 në 10:57 am Përditësuar 1 Mars, 2024 at 10:57 am
 • ID e pronës: MRE-33215
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 54 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508