Qera, Apartament 1+1, Rruga Ali Pashe Tepelena, Tek Venue Club, 500 m nga Materniteti i ri,  250 Eur / muaj. 

 • € 250
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga Ali Pashe Tepelena, Tek Venue Club, 500 m nga Materniteti i ri,  250 Eur / muaj. 
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Rruga Ali Pashe Tepelena, Tek Venue Club, 500 m nga Materniteti i ri,  250 Eur / muaj.

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Ali Pashe Tepelena, Tek Venue Club, 500 m nga Materniteti i ri,
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 300 Eur/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 84 m² qe gjendet në katin e 1 të një vile private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 16 Maj, 2024 në 7:04 pm Përditësuar 28 Maj, 2024 at 12:04 pm
 • ID e pronës: MRE-47737
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 84 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932