Qera, Apartament 1+1, Rruga Artan Lenja, 450 euro/muaj

 • € 450
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Rruga Artan Lenja, 450 euro/muaj

Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 1, ish Fusha e aviacionit, 450 Euro/muaj

 • Tipologjia 1 1
 • Adresa: Rruga Artan Lenja Pike Referimi: ish Fusha eaviacionit
 • I mobiluar (ne proces)
 • Kati 4
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 450 Euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1 1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore (ne proces) dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Eshte disponibel me date 1 dhjetor 2023.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 1:51 pm
 • ID e pronës: MRE-20949
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Adresa Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508