Qera apartament 1+1, Rruga Bardhyl, QSUT  400Euro/muaj

 • € 400
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera apartament 1+1, Rruga Bardhyl, QSUT  400Euro/muaj
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera apartament 1+1, Rruga Bardhyl, QSUT  400Euro/muaj

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  Rruga Bardhyl 200m prane QSUT

• i Mobiluar e kompletuar

• Kati 1

• 400Euro / muaj

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori,  1 tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 26 Mars, 2024 në 4:55 pm Përditësuar 26 Mars, 2024 at 4:55 pm
 • ID e pronës: MRE-36993
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135