Qera, Apartament 1+1, Rruga Barrikadave, 450 Euro

 • € 450
Rruga Barrikadave
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga Barrikadave, 450 Euro
Rruga Barrikadave
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Rruga Barrikadave, 450 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Barrikadave

•E mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

•450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 60 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Mobilimi eshte bere totalisht se fundmi. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Korrik, 2024 në 3:43 pm Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 3:43 pm
 • ID e pronës: MRE-55286
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: *
 • Adresa Rruga Barrikadave
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134