Qera, Hyrje Private 1+1, Siri Kodra, 240 euro/muaj

 • € 240
Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Siri Kodra, 240 euro/muaj
Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 240

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Siri Kodra, 240 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Besa Pike Referimi: Siri Kodra
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 240 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, pjeserisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Qershor, 2024 në 1:46 pm Përditësuar 14 Qershor, 2024 at 1:54 pm
 • ID e pronës: MRE-51876
 • Çmimi: € 240
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Besa, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256