Qera, Hyrje Private, 1+1, Rruga Dibres, 400 Euro

 • € 400
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private, 1+1, Rruga Dibres, 400 Euro
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Hyrje Private 1+1, Rruga Dibres, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Afer Zgares Korcare, komisariati nr 4

• E mobiluar

• Kati i 4

• Pallat

• 400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Hyrje Private 1+1 ne katin e 4 te nje vile 4 kateshe me siperfaqe 80m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Hyrje jepet e mobiluar. Ne gjendje shume te mire. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Maj, 2024 në 12:50 pm Përditësuar 17 Maj, 2024 at 11:25 am
 • ID e pronës: MRE-47625
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134