Qera, Apartament 1+1, Rruga Disha, 300 Eur /muaj

 • € 300
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga Disha, 300 Eur /muaj
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Rruga Disha, 300 Eur /muaj.

 • Tipologjia 1 +1
 • Adresa: Rruga Disha
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Vile
 • Cmimi 300 Eur/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1 +1, me një sipërfaqe prej 60 m² qe gjendet në katin e 2 të nje vile. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 4:48 pm Përditësuar 28 Maj, 2024 at 11:58 am
 • ID e pronës: MRE-47939
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932