Qera Apartament 2+1, Rruga e Dibres ,500€

 • € 500
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1, Rruga e Dibres ,500€

Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 2+1, prane viles Gold, 500€

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:   te rruga e Dibres, prane viles Gold

• i Mobiluar

• Kati 5 banim

•500euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 90m² ne katin e 5 te nje pallati .Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 11:49 am Përditësuar 20 Janar, 2024 at 12:45 pm
 • ID e pronës: MRE-25514
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129