Qera, Apartament 1+1, Rruga E Durresit, 400 Euro.

 • € 400
Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Rruga E Durresit, 400 Euro.

Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1,  Rruga E Durresit, 400Euro/muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga E Durresit , Prane Colosseo

• Kati 5

• Pallat i ri

• 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 1+1 me nje siperfaqe totale prej 60m2. Apartamenti gjendet ne katin e 5 te nje Pallati te ri ne Rrugen e Dursit  prane Colosseo. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Janar, 2024 në 11:10 am Përditësuar 13 Janar, 2024 at 11:10 am
 • ID e pronës: MRE-25625
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121