Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajes ,  450 euro

 • € 450/euro
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajes ,  450 euro

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 450/euro

Përshkrimi

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajes ,  450 euro

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga e Kavajes
 • I mobiluar
 • Kati 4 banim
 • Pallat ekzistues
 • 💶 450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 74m² dhe gjendet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues . Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:16 pm
 • ID e pronës: MRE-8502
 • Çmimi: € 450/euro
 • Sip. e pronës: 74 m²
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257