Qera, Apartament 3+1+2, Rruga Hoxha Tahsim, 850 euro/muaj

 • € 850
Hoxha Tahsim, Rruga Bargjinët, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1+2, Rruga Hoxha Tahsim, 850 euro/muaj
Hoxha Tahsim, Rruga Bargjinët, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 850

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3+1+2, Hoxha Tahsim, 850 Euro/muaj

 • Tipologjia 3+1+2
 • Adresa: Rruga Hoxha Tahsim Pike Referimi: Pazari i Ri
 • I mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 850 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1+2, me një sipërfaqe prej 140m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhome gjumi, korridori dhe 2 tualete.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Shkurt, 2024 në 10:07 am Përditësuar 28 Shkurt, 2024 at 10:20 am
 • ID e pronës: MRE-32885
 • Çmimi: € 850
 • Sip. totale: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Hoxha Tahsim, Rruga Bargjinët, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934