Qera, Apartament 1+1, Rruga Jordan Misja, 300 Euro/Muaj.

 • € 300
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga Jordan Misja, 300 Euro/Muaj.
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera shtepi private 1+1, Rruga Jordan Misja prane shinave te trenit, 300 Euro

• Tipologjia: Hyrje 1+1

• Adresa: Rruga Jordan Misja

•I mobiluar

• Kati 1

• Vile

•300 euro

✨ Informacion mbi Pronën

Jepet  me qera shtepi private  me siperfaqe 70 m².Ambienti perbehet nga dhome ndenje, dhome gjumi, kuzhine, koridor, banjo dhe ballkoni. Hyrja ndodhet ne katin e pare, totalisht e mobiluar me te gjitha elektroshtepijaket.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Maj, 2024 në 4:30 pm Përditësuar 28 Maj, 2024 at 4:38 pm
 • ID e pronës: MRE-49394
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931