Qera, Apartament 1+1 , Rruga Kongresi I Manastirit, 400Euro

 • € 400
Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1 , Rruga Kongresi I Manastirit, 400Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1 , Rruga Kongresi I Manastirit, 400Euro

• Tipologjia: 1+1

 

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

 

• i Mobiluar

 

• Kati 1

 

•Pallat Ekzistues

 

• 400 euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

 

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 60 m² ne katin e 1 te nje pallati ekzistues .Apartamenti eshte i organizuar nga dhoma gjumit, salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar. Lirohet ne daten 20 Shkurt.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

 

 

 

 

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Shkurt, 2024 në 1:34 pm Përditësuar 4 Shkurt, 2024 at 1:34 pm
 • ID e pronës: MRE-29196
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521