Qera , Apartament 1+1, Rruga Kristaq Capo, 400 Euro

 • € 400
Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera , Apartament 1+1, Rruga Kristaq Capo, 400 Euro

Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Rruga Kristaq Capo, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Kristaq Capo

• i Mobiluar

• Kati 1

• Pallat

• 400 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe prej 40m² dhe ndodhet ne katin e 1 te pallati ne rrugen Kristaq Capo. Apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes dhe nje tualet. Eshte i mobiluar teresisht dhe i rinovuar ne tetor 2023.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Përditësuar 8 Nëntor, 2023 at 10:55 am
 • ID e pronës: MRE-19927
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Kristaq Capo, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521