Qera Apartament 1+1, Rruga Mine Peza , 400 Euro

 • € 400
Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, Rruga Mine Peza , 400 Euro

Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Zogu i Zi , rruga mine peza , 400 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: prapa gjimnazit Qemal Stafa

• I mobiluar

• Kati 1 banim

• Pallat ekzistues

• 💶 400 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 56m² dhe gjendet në katin e 1 te nje pallati . Apartamenti ofrohet  i mobiluar  dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Janar, 2024 në 2:59 pm Përditësuar 30 Janar, 2024 at 2:59 pm
 • ID e pronës: MRE-28435
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 56 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135