Qera, Apartament 1+1, Rruga Qemal Stafa, 500 Euro

 • € 500
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga Qemal Stafa, 500 Euro
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Rruga Qemal Stafa, 500 Euro

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rruga Qemal Stafa, Pazari i Ri

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat i ri me ashensor

• Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 58m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor ne rrugen Qemal Stafa.

Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar totalisjt dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje pozicion te favoreshem per jetes , ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme si dhe ndodhet vetem 5 minuta larg qendres. Kusht: 2 qera garanci.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Mars, 2024 në 2:59 pm Përditësuar 6 Mars, 2024 at 6:04 pm
 • ID e pronës: MRE-33999
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 58 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521