Qera, Apartament 1+1, Rruga Ramazan Gaxherri, Fresk,  420 euro/muaj.

 • € 420
Rruga Ramazan Gaxherri, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rruga Ramazan Gaxherri, Fresk,  420 euro/muaj.
Rruga Ramazan Gaxherri, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 420

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Rruga Ramazan Gaxherri, Fresk,  420 euro/muaj.

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa:  Rruga Ramazan Gaxherri, Fresk
 • I mobiluar
 • Kati i dyte
 • Pallat i ri me ashensor
 • Cmimi 420 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 80 m² ne katin e dite te nje një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 14 Maj, 2024 në 5:19 pm Përditësuar 14 Maj, 2024 at 5:22 pm
 • ID e pronës: MRE-47297
 • Çmimi: € 420
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ramazan Gaxherri, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932