Qera, Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova, 500Euro

 • € 500
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova, 500Euro

Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Apartament 1+1,Rruga Riza Cerova, Kryqezimi 4 Deshmoret, 500Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Riza Cerova, Kryqezimi 4 Deshmoret

• Kati 5

• Pallate i ri

• 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 50m² tek Rruga Riza Cerova, Kryqezimi 4 Deshmoret , shume prane Pzarait te Ri ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe nje tualet. Eshte totalisht i mobiluar me kushte shume te mira.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:05 am
 • ID e pronës: MRE-14458
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521