Qera, Apartament 1+1, Rruga Xhanfize Keko, prane UET, 350 Euro/Muaj.

 • € 350/Muaj
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 1+1, Rruga Xhanfize Keko, prane UET, 350 Euro/Muaj.

Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 350/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1, Rruga Xhanfize Keko, prane UET, 350 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko, prane UET

• Kati 4

• Pallat i ri me ashensor

• 350 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 72 m² dhe gjendet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor ne Rrugen Xhanfize Keko, prane UET. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, korridori, dhe  tualeti. Ofrohet teresisht i mobiluar me te gjitha kushtet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Tetor, 2023 at 11:50 am
 • ID e pronës: MRE-17665
 • Çmimi: € 350/Muaj
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257