Qera, Apartament 1+1 dhe post parkimi, Selvia, 550 euro/muaj

 • € 550
Rruga Xhemal Tafaj, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1 dhe post parkimi, Selvia, 550 euro/muaj

Rruga Xhemal Tafaj, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1 dhe post parkimi, Selvia , 550 euro/muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa: rruga xhemal tafaj

I mobiluar

Kati 2

Pallat me ashensor

Cmimi 550 euro/muaj

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 9:31 pm Përditësuar 29 Janar, 2024 at 10:21 pm
 • ID e pronës: MRE-28275
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Xhemal Tafaj, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518