Qera, Apartament 1+1 Selvia , 700 Euro

 • € 700
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1 Selvia , 700 Euro

Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1 Te Selvia,700 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Siri Kodra

• I mobiluar

• Kati 6

• Pallat i Ri

• 💶 700Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 80m² dhe gjendet në katin e 6 te nje pallati te ri.

Apartamenti ofrohet i mobiluar tërësisht me te gjitha kushtet e nevojshme. Organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkon.

Lirohet me dt 2-3 Janar

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Dhjetor, 2023 në 3:58 pm Përditësuar 11 Dhjetor, 2023 at 3:58 pm
 • ID e pronës: MRE-22808
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 6
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121