Qera Apartament 1+1, Selvia,530 Euro

 • € 530
Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, Selvia,530 Euro

Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 530

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Selvia,530 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Selvia

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

•530 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati  me siperfaqe 60 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi, kuzhina,dhoma e ndenjes dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Mobilimi eshte bere totalisht se fundmi. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Shkurt, 2024 në 11:36 am Përditësuar 8 Shkurt, 2024 at 11:46 am
 • ID e pronës: MRE-29906
 • Çmimi: € 530
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128