Qera, Apartament 1+1, Sheshi Willson, 500  euro/muaj

 • € 500
Shkolla e Mesme
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Sheshi Willson, 500  euro/muaj

Shkolla e Mesme
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Sheshi Willson, 500  euro/muaj

Tipologjia 1+1

Adresa: Gjimnazi Petro Nini

I mobiluar

Kati 4

Pallat Egzistues

Cmimi 500 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Shkurt, 2024 në 9:27 pm Përditësuar 4 Shkurt, 2024 at 9:28 pm
 • ID e pronës: MRE-29201
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Shkolla e Mesme
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127