Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar, 180 euro/muaj

 • € 180
Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar, 180 euro/muaj
Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 180

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Shkolla e Bashkuar, 180 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Niko Avrami Pike Referimi: Shkolla e Bashkuar
 •  Bosh
 • Kati 3
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 180 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 57m² dhe gjendet në katin e 3 të njëpallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Korrik, 2024 në 3:51 pm Përditësuar 6 Korrik, 2024 at 1:52 pm
 • ID e pronës: MRE-54600
 • Çmimi: € 180
 • Sip. e pronës: 57 m²
 • Sip. totale: 57 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Niko Avrami, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256