Qera , Apartament 1+1 , Siri Kodra, 250 Euro

 • € 250
Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Rented

Qera , Apartament 1+1 , Siri Kodra, 250 Euro

Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 250

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Siri Kodra, 250Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Siri Kodra

• i Mobiluar

• Kati 2

• Shtepi Private

• 250 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe prej 60m² dhe ndodhet ne katin e 2 te nje shtepije private afer hotel Meridian , Siri Kodra. Apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, tualet dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar teresisht. Kerkohen 3 qera ( qeraja e muajit te pare , qeraja e muajit te fundit dhe nje qera garanci). Preferohen cifte ose vajza.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 8 Nëntor, 2023 at 11:30 am
 • ID e pronës: MRE-19818
 • Çmimi: € 250
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Siri Kodra, Rruga Siri Kodra, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521