Qera Apartament 1+1,  Square 21, Rruga e Kavajes, 650€

 • € 650
Square 21, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1,  Square 21, Rruga e Kavajes, 650€

Square 21, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1,  Square 21, Rruga e Kavajes, 650€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Square 21 Rruga e Kavajes

• i Mobiluar

• Kati 5 me ashensor

• 650euro / muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar  me te gjitha pajisjet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, korridori, tualeti , ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Shkurt, 2024 në 4:01 pm Përditësuar 6 Shkurt, 2024 at 4:01 pm
 • ID e pronës: MRE-29617
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Square 21, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135