Qera Apartament 1+1, St.Dinamo, 500 Euro

 • € 500
Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1, St.Dinamo, 500 Euro
Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me Qera Apartament 1+1, St.Dinamo, 500 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Ish Shushica

•I mobiluar

• Kati 3

• Pallat

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati me siperfaqe 65 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Qershor, 2024 në 2:11 pm Përditësuar 27 Qershor, 2024 at 2:11 pm
 • ID e pronës: MRE-53437
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127