Qera, Apartament 1+1, Stacioni Trenit, 400 Euro

 • € 400
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Stacioni Trenit, 400 Euro
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Stacioni Trenit, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Haxhi Dalliu

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 50 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 10:10 am Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 10:40 am
 • ID e pronës: MRE-50493
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134