Qera, Apartament 1+1, Stacioni Trenit, 500  euro/muaj

 • € 500
Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Stacioni Trenit, 500  euro/muaj

Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Stacioni Trenit, 500  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Pallati Tek Mulliri
I mobiluar
Kati 7
Pallat 7
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 40m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 10:40 am Përditësuar 7 Shkurt, 2024 at 10:45 am
 • ID e pronës: MRE-29646
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127