Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Dinamo, 600 Euro/Muaj.

 • € 600
Rruga Sulejman Delvina, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Dinamo, 600 Euro/Muaj.
Rruga Sulejman Delvina, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Stadiumi Dinamo, 600 euro/muaj

 

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Stadiumi Dinamo, prane  Luis Medical Center

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60 m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar, i pozicionuar ne nje zone te favorshme per banim dhe te qete. Apartamenti ndodhet prane Stadiumit Dinamo dhe shume prane Liqenit Artificial te Tiranes.

Apartamenti ka organizim shume të mirë, organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori dhe tualeti.

Ofrohet i mobiluar teresisht me mobilim te ri.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Qershor, 2024 në 11:57 am Përditësuar 20 Qershor, 2024 at 11:57 am
 • ID e pronës: MRE-52754
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 4
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sulejman Delvina, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257