Qera, Apartament 1+1, te Kompleksi Kotorri ne Fresk, 350 Eur /muaj.

 • € 350
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, te Kompleksi Kotorri ne Fresk, 350 Eur /muaj.
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, te Kompleksi Kotorri ne Fresk, 350 Eur /muaj.

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: te Kompleksi Kotorri, Fresk
 • I mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 350 Eur /muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+ 1 me siperfaqe 75 m² qe gjendet në katin e pare të një vile private. Ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe veranda.

Perpara ofron mundesine e nje vendparkimi kundrejt shumes 5000 leke ne muaj.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 16 Maj, 2024 në 7:28 pm Përditësuar 16 Maj, 2024 at 7:28 pm
 • ID e pronës: MRE-47741
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932