Qera Apartament 1+1, tek 21 Dhjetori,  Rr.Ndre Mjeda  , 380 Euro.

 • € 380
Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1, tek 21 Dhjetori,  Rr.Ndre Mjeda  , 380 Euro.
Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1,21 Dhjetori,  Rr.Ndre Mjeda  , 380 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Ndre Mjeda, prane Report TV

• I mobiluar

• Kati 4

• 💶 380 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 4  te nje pallati. Apartamenti ofrohet tereisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 3 Prill, 2024 në 1:57 pm Përditësuar 3 Prill, 2024 at 1:57 pm
 • ID e pronës: MRE-38095
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135