Qera, Apartament 1+1, Tek Kodra e priftit, 300 Euro

 • € 300
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Tek Kodra e priftit, 300 Euro

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 300

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, kodra e priftit, 300 euro.

Tipologjia: 1+1

Adresa: kodra e prifti

I mobiluar

pjese vile

 

đź’¶ 300 euro

✨ Informacione rreth prone

Jepet me qira apartament 1+1 me nje sipërfaqe prej 70m2. Kushte jane bashkekohore.

Organizimi eshte i bere ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualeti.

preferohen cifte dhe familjare

Per informacione me te detajuara na kontaktoni

 

MORINA REAL ESTA

Detajet

Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 1:24 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-19211
 • Çmimi: € 300
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament, ShtĂ«pi private, VilĂ«
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Adresa Varri i Bamit, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258