Qera, Apartament 1+1, Tek Komuna E Parisit, 620 Euro, I Diskutueshem

 • € 620/muaj
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Tek Komuna E Parisit, 620 Euro, I Diskutueshem

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 620/muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Tek Komuna e parisit, 620 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Tek Komuna e Parisit

• i Mobiluar

• Pallat i Ri

• Kati 1

• 620 euro/muaj

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira Apartament tek Komuna e Parisit, me siperfaqe prej 57 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 29 Korrik, 2023 at 12:46 pm
 • ID e pronës: MRE-14914
 • Çmimi: € 620/muaj
 • Sip. e pronës: 57 m²
 • Sip. totale: 57 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258