Qera Apartament 1+1, tek oxhaku , 350€

 • € 350
Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, tek oxhaku , 350€

Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, tek Oxhaku , 350€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  tek oxhaku

• i Mobiluar

• Kati 3

• 350euro / muaj

-lirohet ne daten 31 Janar

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 54m² ne katin e 3 te nje pallati ekzistues .Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti

Detajet

Publikuar më 16 Janar, 2024 në 5:52 pm Përditësuar 16 Janar, 2024 at 5:52 pm
 • ID e pronës: MRE-26053
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 54 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135