Qera, Apartament 1+1, tek Pediatria, 350  euro/muaj

 • € 350
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, tek Pediatria, 350  euro/muaj

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, tek Pediatria, 350  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Ali Baushi
I mobiluar
Kati 1
Pallat Egzistues
Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 57m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Nëntor, 2023 në 11:17 am Përditësuar 6 Shkurt, 2024 at 2:20 pm
 • ID e pronës: MRE-21678
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 57 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Adresa Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127