Qera, Apartament 1+1, Xhamllik, 450 Euro

 • € 450
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Xhamllik, 450 Euro
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Xhamllik, 450 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Prane Venue

•I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

•450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 5 te nje pallati me siperfaqe 65 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Maj, 2024 në 2:54 pm Përditësuar 14 Maj, 2024 at 2:54 pm
 • ID e pronës: MRE-47243
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134