Qera, Apartament 1+1, Zogu I Zi , 500 euro

 • € 500/euro
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 1+1, Zogu I Zi , 500 euro

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 500/euro

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 1+1, Zogu I Zi , 500 euro

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Zogu I Zi
 • I mobiluar
 • Kati 2 banim
 • Pallat
 • đź’¶ 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin e 2 banim të një pallati. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre teper modern dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:26 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8458
 • Çmimi: € 500/euro
 • Sip. e pronĂ«s: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Zogu i Zi, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 11, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257