Qera, Apartament 1+1, Zogu I Zi — Zoja E Keshillit Te Mire, 450 Euro/Muaj.

 • € 450
Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Zogu I Zi — Zoja E Keshillit Te Mire, 450 Euro/Muaj.
Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1, Zogu I Zi — Zoja E Keshillit Te Mire, 450 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Ana Komnena

• e mobiluar

• Kati 5

• Pallat i Ri

• 💶 450 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60 m² dhe gjendet në katin 5 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni dhe jepet totalisht i mobiluar me mobilim shume te mire. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te preferuar per banim.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Korrik, 2024 në 4:08 pm Përditësuar 1 Korrik, 2024 at 4:12 pm
 • ID e pronës: MRE-53820
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ana Komnena, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257