Qera, Apartament 1+1, zona Qytet Studenti, 400 Euro

 • € 400
Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, zona Qytet Studenti, 400 Euro

Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1, zona Qytet Studenti, 400 Euro

 

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rruga Ali Visha

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• Cmimi 400 Euro

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² qe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues.

Apartamenti ka organizim shume të mire, ofrohet i mobiluar teresisht dhe përbëhet nga ambienti i ndenjies dhe gatimit bashke, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti. Orientimi Jug.

Eshte e shtruar me parket dhe e pajisur me kondicioner. Interneti i perfshire ne cmim.

Ndodhet prane shkolles Osman Myderizi.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Janar, 2024 në 1:07 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 4:54 pm
 • ID e pronës: MRE-28395
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509