Qera, Apartament 1+1+Ambient Gatimi, 500 euro/muaj

 • € 500
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1+Ambient Gatimi, 500 euro/muaj
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qira, Apartament 1+1+kuzhine, 500 euro/muaj

• Tipologjia: 1+1+kuzhina
• Adresa: Rruga e Durresit, Ministria e Arsimit
• Totalisht e mobiluar
• Kati 3 me ashensor
• 💶 500 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 1+1+ kuzhina, me një sipërfaqe totale prej 65m² dhe gjendet në katin e 3 banim te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre bashkekohore, me kondicioner dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, dhoma e gatimit, dhoma e gjumit, ballkon dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Shtator, 2023 në 9:57 am Përditësuar 6 Qershor, 2024 at 3:04 pm
 • ID e pronës: MRE-16566
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544