Qera, Apartament 1+1+blk, 21 Dhjetori, 400€

 • € 400
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1+blk, 21 Dhjetori, 400€

Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1+blk, 21 Dhjetori, 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Artan Lenja, pas konviketeve te Inxhinerise se Ndertimit

• i mobiluar

• Kati 3

• Vile private

• 400euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 1+1 me siperfaqe 75m² ne katin e 3 te nje vile private. Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 31 Janar, 2024 në 1:27 pm Përditësuar 31 Janar, 2024 at 1:27 pm
 • ID e pronës: MRE-28513
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509