Qera, Apartament 1+1+BLK, 5 Maji, 350 Euro

 • € 350
Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1+BLK, 5 Maji, 350 Euro

Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1+BLK, 5 Maji, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga 5 Maji

• i Mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekziatues

• 350€/ muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartamen 1+1 me siperfaqe 70m² ne katin e 4 te nje pallati ekziatues prane Concord Center, 5 Maji. Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes, tualeti dhe nje ballkon.. Eshte totalisht i mobiluar. Lirohet ne fund te muajit dhjetor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 11:03 am
 • ID e pronës: MRE-20866
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521