Qera, Apartament 1+1+BLK, Fresk, 30.000 leke

 • 30,000 Lek
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Rented
Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 30,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Fresk, 30.000 leke

 

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rruga Sotir Caci, prane Restorant Fresku

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri me ashensor

• 💶 30.000 lekë/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 55m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumit dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8292
 • Çmimi: 30,000 Lek
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina