Qera, Apartament 1+1+blk, Ish Fusha e Aviacionit, 290 euro/muaj

 • € 290
Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 1+1+blk, Ish Fusha e Aviacionit, 290 euro/muaj

Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 290

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 1+1, Ish Fusha Aviacionit, 290 euro/muaj

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit

• bosh

• Kati 2, Pallat i ri me ashensor

• 💶290 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones.

Jepet me qira apartament 1+1+ blk në rrugën e Dafinave me nje sipërfaqe prej 50 m2 dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet bosh, i pa mobiluar  dhe ështe i organizuar në sallon ndenje, 1 dhome gjumi, ballkoni dhe tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 7 Gusht, 2023 at 10:09 am
 • ID e pronës: MRE-12985
 • Çmimi: € 290
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ish Fusha e Aviacionit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544