Qera, Apartament 1+1+BLK, Ish Parku I Autobuzave MBRAPA GLOBE ,490 Euro/Muaj

 • € 490
Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1+BLK, Ish Parku I Autobuzave MBRAPA GLOBE ,490 Euro/Muaj

Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • € 490

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Ish Parku i Autobuzave , 490  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Ish Parku i Autobuzave
I mobiluar
Kati 3
Cmimi 490 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Janar, 2024 në 11:02 am Përditësuar 23 Janar, 2024 at 11:02 am
 • ID e pronës: MRE-27226
 • Çmimi: € 490
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Babë Rexha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1064, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258