Qera, Apartament 1+1+Blk, Laprake, 400 Euro

 • € 400
Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1+Blk, Laprake, 400 Euro

Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+blk, Rruga Dritan Hoxha, 400 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Laprake

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1+blk, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor 150m nga ish sheshi shqiponja ne drejtim te RING-ut, Rruga Dritan Hoxha.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, jepet i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Janar, 2024 në 3:02 pm Përditësuar 25 Janar, 2024 at 10:39 am
 • ID e pronës: MRE-27485
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521