Qera, Apartament 1+1BLK, Rezidenca Tower Bridge III + GARAZHD, 480 Euro

 • € 480
Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1BLK, Rezidenca Tower Bridge III + GARAZHD, 480 Euro

Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 480

Përshkrimi

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1BLK, Rezidenca Tower Bridge III+GARAZHD, 480 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Dibres, Prane Komisariatit nr.4

• Kati 4

• Pallat i ri

• 480 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 1+1veranda  me nje siperfaqe totale prej 60m² . Apartamenti gjendet ne katin e 4 te Kompleksit Tower Bridge 3 ne Rrugen  e Dibres, prane Komisariatit nr.4. Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, 1 tualete. Ofrohet edhe nje post parkimi ne rezidence e perfshire ne cmim .

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© DEJVI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 4:43 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 4:43 pm
 • ID e pronës: MRE-30532
 • Çmimi: € 480
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258