Qera, Apartament 1+1+Blk , Rruga e Dibres, 300 Euro

 • € 300
Rruga Vedat Kokona, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1+Blk , Rruga e Dibres, 300 Euro

Rruga Vedat Kokona, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1+Blk Rruga e Dibres, 300 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Vedat Kokona

• I mobiluar

• Kati 3 banim

• Shtepi private

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1+Blk, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 3 banim te nje shtepie private . Hyrja ofrohet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori,ballkoni dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 2:06 pm
 • ID e pronës: MRE-17914
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Vedat Kokona, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256